0212 626 06 42
siparis@yedekparcaaksesuar.com
Beyaz Eşya Aksesuarları » İnox Temizleme Pastası

STOK : Var

ÖKO-STEIN Inox Temizleme Pastası

ÖKO-STEIN

Öko-Stein Inox Temizleme Pastası Ankastre Ürünler

64.01 TL
0.00 TL

Öko-Stein Temizleme Taşı

Inox Çizik Giderici, Çok Amaçlı Temizleyici 

 
Öko-Stein tek işlemde temizler, cilalar ve koruma sağlar. Tasarruflu kullanım ve çevreye uyumludur. Bu temizleme taşı çevreye uyumludur, zira temizleme özelliği olan bileşenleri biyolojik olarak tamamen yok edilebilir. Cilde zarar vermez zehir, asit ve fosfattan arındırılmıştır. Ambalajı da % 100 geri dönüşümlü polipropilenden üretilmiştir.
 
Kullanım alanları

 

El temizliği ile ev içinde kullanıma uygunluğu mükemmeldir: mutfakta, özellikle kireç ve yağ çözücü gücü nedeniyle, ankastre ürünlerde, seramik cam-ocak üstlerinde, lavabolarda, mobilyalarda, banyoda ve tuvaletlerde (akrilik ve seramik), armatürlerde, fayanslarda, kristaller, plastik pencereler ve pencere camları, jaluziler, radyatörler, bakır, pirinç, çinko, emaye, altın, gümüş , cilalı tahtalar için uygundur.

 

  • Oteller ve lokantalar için tavsiye edilir (örn. Tezgahlar)
  • Motorlu araçlarda; krom parçalar, alüminyum jantlar, otomobil tavanları, plastik kısımlar vs.
  • Hobi, spor ve kamping için mükemmeldir: Kupalar, spor ayakkabıları, kayak, bisiklet, müzik aletleri, karavanlar, tekneler, bahçe mobilyaları vs.


Tek işlemde temizliyor, cilalıyor ve koruma sağlıyor!

 

Kullanım Talimatı

 
 Öko Taşı çok verimlidir. Sadece ıslatılmış süngeri birkaç kez taşın üstüne sürün ve süngeri bastırmak suretiyle köpük elde edin. Köpüklü sünger ile yeniden temiz ve parlak olması gereken her şeyi temizleyin. Arkasından su ile çalkalayın veya nemli bir bez ile silin. Kutuyu taş tamamen kuruduktan sonra kapatın.

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır